Remondilaen. Laena kuni 25 000€ kodu renoveerimiseks.

Remondilaen on hea alternatiiv järelmaksule. Esita tasuta remondilaenu taotlus ning tee oma unistused teoks.

Vaata enda ümber…

Kas on midagi, mis torkaks silma? Kas Sinu kodu interjöör vajab värskendamist? Oled juba mitu korda mööblit ühest kohast teisse ümber tõstnud, kuid hoolimata sellest midagi ei muutu? Renoveerimise plaan on juba aastaid peas küpsenud, kuid rahavahendeid remonditööde tegemiseks pole kuskilt saada?

Oma ideede elluviimiseks pole enam vaja raha aastaid kõrvale panna. Ehitusmaterjalide hinnatõus võib olla liiga märgav, mistõttu alati tekib oht, et säästud varast ei pruugi kahjuks piisata. Seega tahaks küsida, milline oleks kõigest sobivam laen oma unistuse teostamiseks? Õige vastus on remondilaen, teisisõnu ruumide või aia uuendamisele mõeldud eelarve.

Intress alates 5,99%

Laenusumma
- +
Tagasimakse periood
- +
Kuumakse
230
*Kuumakse on arvutatud 9,5% laenuintressi juures ja võib erineda sinule tehtavatest pakkumistest.
Pakutavate laenude intressid jäävad vahemikku 4,99% kuni 20%. Krediidi kulukuse määrad jäävad vahemikku 4,99% kuni 38%. Laenu tagasimakse periood võib olla 1-15 aastat.
Näiteks 10 000-eurose laenusumma juures 5 aastaks fikseeritud intressiga 9,5%, lepingutasuga 49 eurot ja haldustasuga 5 eurot kuus, on krediidi kulukuse määr 11,21%, igakuine laenu tagasimakse 210 eurot ning laenu tagasimaksete kogusumma 12 950 eurot.
Arvutus on ligikaudne ja võib erineda sulle pakutavatest tingimustest, mis olenevad sinu esitatud andmetest.
Avalduse põhjal koostab sulle laenupakkumised meie Finantsinspektsiooni tegevusloaga partner.

Remondilaen tähendab…

Remondilaen on väikelaenu põhiomadustega finantskohustus, mis võetakse renoveerimistööde läbiviimiseks. Remondilaen on omamoodi kiirlaenude tüüp, mida tavaliselt on võimalik taotleda üsna pikaks ajaks.

Millistel konkreetsetel eesmärkidel saab remondilaenu kasutada?

Mille peale sooviksid laenuraha kulutada? Kas Sul on mingisugune konkreetne pilt asjast juba välja kujunenud? Laenu võtmine on igatahes tähtis otsus, seetõttu antud tegevuse juures peab olema midagi enamat kui lihtsalt tavaline soov.

Vaatamata sellele, et finantskohustuse nimeks on pandud remondilaen, ei tähenda see, et saadud raha tohib investeerida vaid kodu ruumide ümberkujundamisesse. Reaalselt saab sellega endale rohkem lubada, nii näiteks, osta uut mööblit, kodu- ja köögitehnikat, või isegi korraldada aiatööd ja taimede istutamist.

Remondilaenu eelised:

  • Maksimaalne laenamise summa kuni 25 000 eurot
  • Pole tagatist vaja
  • Laenu taotlemiseks pole vaja käendajat
  • Lepingutasu puudub
  • Laenu tagasimakse periood kuni 120 kuud

Ei pea aga unustama, et iga finantskohustuse võtmine eeldab, et laenuvõtjal on kindel igakuine sissetulek.

Arkadialaen laenukalkulaator aitab välja arvutada remondilaenuga kaasnevad kulud. Pika laenuperioodi korral saad rahulikult oma väljaminekuid paika panna.

Remondilaen Arkadialaen

Võrdle remondilaene, vali soodsaim laen ja saa endale laen kohe kätte!

Kui kõrgeks jäävad intressimäärad remondilaenu puhul?

Kuna remondilaen kuulub tarbimislaenude hulka, siis ka selle puhul kehtib madal intress. Tihtipeale laenu intressimäär on alates 7,9%. Kuid, loomulikult, palju konkreetsematest numbritest saab rääkida vaid siis kui laenutaotlus on esitatud ning laenu pakkuvad finantsasutused on saanud sellega tutvuda. Laenutaotlusele kehtestatud intressimäär põhineb laenuvõtja makseseisundi ja krediidivõimekuse taustal.

Kuidas toimib remondilaen krediidikonto kujuna?

Krediidikonto võimalusi võib samuti kasutada renoveerimistööde finantseerimiseks. Sel juhul virtuaalse krediitkaardiga saad maksta kauba ja teenuste eest ning intresse tuleb tasuda vaid kulutatud summa pealt. Krediidikonto tingimustega saad tutvuda siit.

Millised on remondilaenu tingimused?

Remondilaenule seatud väikelaenule analoogsed tingimused muutuvad seda kasutajasõbralikuks. Lisaks, soovi korral, laenukohustuse võtjale pakutakse võimalus sooritada ennetähtaegset rahakohustuse tagastamist ilma lisakuludeta.

Kas on võimalik saada remondilaen maksehäirega?

Remondilaenu tingimused ei erine teiste sama tüübi laenude tingimustest. Kehtiva maksehäirega isikule tavaliselt keeldutakse laenu andmast. Enne kui alustad laenu taotlema, veendu, et Sul pole tekkinud maksehäireid varem võetud laenukohustuste suhtes. Juhul, kui oled jõudnud sellisesse olukorda, soovitame võtta otse ühendust laenupakkujaga edasiste toimingute välja selgitamiseks.

TÄHELEPANU! Iga finantskohustus on tähtis otsus ning peab olema tõsiselt vastu võetud. Iga järgmine samm peab olema hoolikalt läbimõeldud.