Krediidikonto kuni 5000€ – vali parim ja saa raha 30 minutiga

Krediidikonto võrdlemisteenus, mis soodustab kiire lahenduse leidmist. Laenukalkulaator soodsaima pakkumise valimiseks.

Kuhu raha kulub?… Kuidas saab oma kulusid kokku hoida, et saaks endale rohkem lubada?… Kas peab igakord laenu võtma, kui tekib olukord, kus eelarve ületamine on vältimatu?

Loomulikult raha laenamine on kõigest viimane asi, mida tahaks teha. Kuid mida hakkad tegema, kui teinekord läheb vaja pisut rohkem kui tavaliselt? Muidugi saab sõbralt või kellegi teiselt küsida. Kuid vahest ka nendel vajalik summa ei pruugi üldse olla saadaval.

Ei hakka praegu arutama meeletut raha kulutamist, vaid jutt läheb pigem väikestest summadest.

Kas oled juba midagi virtuaalse krediitkaardi kohta kuulnud?

Arkadialaen annab Sulle võimaluse võrrelda krediidikonto teiste laenutüüpidega ning teha oma otsus.

Intress alates 5,99%

Laenusumma
- +
Tagasimakse periood
- +
Kuumakse
230
*Kuumakse on arvutatud 9,5% laenuintressi juures ja võib erineda sinule tehtavatest pakkumistest.
Pakutavate laenude intressid jäävad vahemikku 4,99% kuni 20%. Krediidi kulukuse määrad jäävad vahemikku 4,99% kuni 38%. Laenu tagasimakse periood võib olla 1-15 aastat.
Näiteks 10 000-eurose laenusumma juures 5 aastaks fikseeritud intressiga 9,5%, lepingutasuga 49 eurot ja haldustasuga 5 eurot kuus, on krediidi kulukuse määr 11,21%, igakuine laenu tagasimakse 210 eurot ning laenu tagasimaksete kogusumma 12 950 eurot.
Arvutus on ligikaudne ja võib erineda sulle pakutavatest tingimustest, mis olenevad sinu esitatud andmetest.
Avalduse põhjal koostab sulle laenupakkumised meie Finantsinspektsiooni tegevusloaga partner.

Mis on krediidikonto?

Krediidikonto hõlmab endas kaks põhiomadust. Põhimõtteliselt inimene taotleb laenu, kuid samas kasutab antud laenu krediitkaardi moel. Personaalne konto kujutab endast virtuaalset krediitkaarti, mida on lihtne hallata. Antud juhul tegeled mobiilirakendusega, mille abil saad oma krediidiga seotud asju hoida. Sealt leidub kogu informatsioon laenusumma kohta, seega saad teha kontoülekandeid. Samuti näed selget üldpilti sooritatud tehingutest ja kontojäägist.

Krediidikontot võib mõnes mõttes pidada kiirlaenuks selle lihtsustatud taotlemise protsessi poolest. Kuid aga kiirlaenuga võrreldes, ei nõua Sinult palju lisatoiminguid. Ühe korra tehtud taotlus vabastab Sind järgmisest paberibürokraatiast.

Lisaks ülalmainitule saad teha raha ülekandeid krediidikontolt otse oma pangakontole. Pealegi virtuaalse krediitkaardi omanikuna ei tule Sul üldse muretseda lisakulude pärast. Tegemist on eriti mugava laenu lahendusega, mis sisaldab erinevaid teenuseid.

Krediidikonto suureks eeliseks on see, et kogu laenusumma (ehk krediidisumma) võib olla jagatud mitmeks osaks. Antud laenutüübi korral hakkad ise reguleerima raha väljavõtmisega seotud protsessi. Võib tekkida ka selline olukord, kus üldse puudub vajadus raha väljavõtmisele. Sel juhul laenatud raha jääb lihtsalt Sinu kontole ega sellega juhtu midagi.

Laenuperiood on üldiselt kuni 60 kuud ehk 5 aastat.

Kindlasti teiseks positiivseks momendiks krediidikonto suhtes võib pidada sellele kohaldatav intressi määramissüsteem. Mis näeb välja järgmiselt- maksad intresse vaid kulutatud summa pealt.

Krediidikonto taotlemise tingimused

 • ✔Oled vähemalt 18-aastane Eestis alaliselt elav isik
 • ✔Sul on stabiilne sissetulek vähemalt 300 eurot
 • ✔Korrektne maksekäitumine/ ei esine maksehäireid
Arkadialaen krediidikonto võrdlus

Võrdle krediidikontosid, vali soodsaim ja saa endale laen kohe kätte!

Krediidilimiit ja sellele mõjutav tegur?

Krediidilimiit on mõiste, mis sageli kasutatakse, kui hakatakse rääkima krediidikontost. Põhimõtteliselt tähendab see üht ja sama. Virtuaalse konto avamisel Sulle määratletakse krediidilimiit.

Kindlasti mõjutavaks teguriks krediidilimiidi määramisel on püsiva sissetuleku olemasolu, ja mis on veelgi olulisem, selle suurus. Lisaks kõigele ülalmainitule, arvesse võetakse muude avatud laenude olemasolu ehk laenukoormus. Samuti laenude tagasimaksmise võimekus mängib suurt rooli, teiste sõnadega kuivõrd korrektne maksekäitumine laenutaotlejal on.  

Kas krediidikonto on sama kui krediitkaart?

Sisuliselt krediidikonto ja krediitkaardi omadused sarnanevad. Põhi erinevus seisneb selles, et krediitkaardi haldamisega seotud kulud tekkivad pidevalt. Näiteks lepingutasu, kuutasu või muude teenuste kasutamine lisatasu eest.

Krediidikonto ilma tagatiseta ja sissemakseta

Krediidikontod on ilma tagatiseta laenusummad, millede puhul puudub ka sissemakse sooritamise vajadus.

Krediidikonto üldtingimused

Nagu oli enne mainitud, krediidikonto puhul on võimalik mistahes rahasumma kontolt välja võtta. Kuid sellel kehtiv reegel kohustab Sind kõigepealt tasuma varem soetatud summa täies mahus kinni. Mis aga muude kulutuste suhtes osutub pigem plussiks, kuna võimaldab Sul jälgida oma väljaminekuid ning jääda oma rahavõimalustega mõistlikkuse piiridesse.

Krediidikonto avamine toimub järgmiselt

 • Selle avamine toimub internetis
 • Täida ära lehel olev taotlusvorm sisestades laenukalkulaatorisse laenusumma, laenuperioodi ning e-posti aadressi ja telefoninumbri
 • Järgmiseks sisesta ülejäänud andmed ning esita tasuta laenutaotlus
 • Taotluse töötlemisprotsess võtab üldiselt kuni 30 minutit aega
 • Laenukalkulaator arvutab välja igakuiseid makseid, intressimäära ja krediidikulukuse määra, vajadusel ka muid kaasnevaid kulusid
 • Kui laenutaotlus esitatud, saadakse Sulle personaalse krediidilimiidiga pakkumised
 • Vali nende seast endale sobivaim laenupakkumine
 • Kõik krediidikontod avatakse samal päeval ning rahavahendid tulevad kohe kasutusse

Kust leida soodsaimad krediidikontod?

Arkadialaen teostab erinevate pakkumiste võrdlemist ning on alati Sinu lähedal soodsaima krediidikonto valikul.

Meie veebilehel esitatud võrdlemise platvormi abil saad laenupakkumisi erinevatelt laenuandjatelt, kelle eesmärgiks on tagada Sinule parima krediidikonto lahenduse.

Krediidikonto vs kiirlaen / väikelaen

Krediidikonto eelised teiste laenutüüpide ees:

 • Saad ise koostada endale paindliku maksegraafiku
 • Krediidikonto puhul kehtib pikk kuludeta tagasimakse periood
 • Laenatud raha kasutamine toimub eri viisil ning vahe on märgatav. Väikelaenu või kiirlaenu puhul tuleb Sinul kogu summa korraga välja võtta ning tasuda intresse samuti kogu summa pealt.
 • Virtuaalse krediitkaardi puhul intresse hakatakse maksma vaid siis kui rahavahendid kontolt on välja võetud, seega maksmisele kuuluv intressimäära suurus sõltub kulutatud summa pealt.
 • Laenuvõtja ei pea muretsema konto hooldustasu pärast kuna see puudub. Võib lisada tabelisse veel ühe plussi!
 • Krediidikonto on ilma kindla kuutasuta laen ning saad sellega oma rahavoogusid kergesti kontrolli all hoida.
 • Saad ise mõjutada kuumakse suurust vastavalt vajadusele, mis võimaldab Sul tagastada rohkem ilma lisakuludeta.  

Krediidikonto ennetähtaegne tagasimaksmine

Krediidikonto ennetähtaegne tagasimaksmine on võimalik ning ei nõua Sinult lisakulusid.

Krediidikonto maksehäirega

Mõnede teiste laenutüüpide korral maksehäire ei ole takistuseks laenu võtmisele. Kuid ka antud asjaolu juures ei pea unustama, et tegu ei saa olla kehtiva maksehäirega. Vaatamata sellele, laenu väljastamise üheks eeliseks on korrektne maksekäitumine. Tõenäoliselt enne krediidikonto avamist, tuleb Sul kõigepealt muudest võlakohustustest vabaneda.

Üldjuhul soovitame sooritada laenu tagasimaksed õigel ajal ning vastavas mahus võimalike edasiste raskuste vältimiseks.

TÄHELEPANU! Iga finantskohustus on tähtis otsus ning peab olema tõsiselt vastu võetud. Iga järgmine samm peab olema hoolikalt läbimõeldud.