Vali endale sobiv kiirlaen kuni 5000 €

Kiirlaen on laenutüüp, mis võimaldab saada vajalikku rahasumma lühikese ajaga. Arkadialaen on Sinu abiline soodsaima kiirlaenu leidmise küsimustes. Täida tasuta taotlus ja saad vastuse päringule 2 minutiga.

Kuna tänapäeval nõudlus igasuguste laenude järele on kasvanud, turule on ilmunud suur arv ettevõtteid, kelle teenuste hulka kuulub ka kiirlaenu pakkumine. Aga kuidas valida nende seast seda õiget? Sobiva kiirlaenu leidmisele võib kulutada palju aega.

Arkadialaen teostab otsingut erinevate finantsasutuste seast ning loob Sulle võimaluse valida endale parim kiirlaen. Meie veebilehel saad näha ja võrrelda erinevaid kiirlaenupakkumisi. Uus kiirlaen taotletakse lihtsalt ja mugavalt sama veebilehe vahendamisel. Meie eesmärgiks on rahuldada iga laenutaotleja vajadusi soodsaima laenu leidmisel.

Intress alates 5,99%

Laenusumma
- +
Tagasimakse periood
- +
Kuumakse
230
*Kuumakse on arvutatud 9,5% laenuintressi juures ja võib erineda sinule tehtavatest pakkumistest.
Pakutavate laenude intressid jäävad vahemikku 4,99% kuni 20%. Krediidi kulukuse määrad jäävad vahemikku 4,99% kuni 38%. Laenu tagasimakse periood võib olla 1-15 aastat.
Näiteks 10 000-eurose laenusumma juures 5 aastaks fikseeritud intressiga 9,5%, lepingutasuga 49 eurot ja haldustasuga 5 eurot kuus, on krediidi kulukuse määr 11,21%, igakuine laenu tagasimakse 210 eurot ning laenu tagasimaksete kogusumma 12 950 eurot.
Arvutus on ligikaudne ja võib erineda sulle pakutavatest tingimustest, mis olenevad sinu esitatud andmetest.
Avalduse põhjal koostab sulle laenupakkumised meie Finantsinspektsiooni tegevusloaga partner.

Mis on kiirlaen?

Kiirlaen ehk tarbimislaen on tagatiseta laen, mille saamise eelduseks on kindla sissetuleku (kuupalga, pensioniraha jne) olemasolu. Üldiselt laenuandja ei nõua palgatõendit, ent kiirlaenu ilma konto väljavõtteta pole võimalik saada. Laenu kinnitamiseks tuleb esitada pangakonto väljavõtet viimase 6 kuu jooksul.

Teiste laenutüüpidega võrreldes, kiirlaenud on lihtne lahendus ettenägematutes eluoludes. Kui midagi läheb valesti ning tekib väike rahavajadus, selle taotlemine võib olla väljapääs keerulisest olukorrast.

Kuna tegemist on tagatiseta laenuga, tasub silmas pidada sellist tegurit nagu tavalisest kõrgemat intressimäära. Kiirlaenu kõrgem intress põhineb paindlikul laenuvormistamise protseduuril ning lühikesel tagasimakse perioodil, mis võib tegelikult osutada vastuoluliseks teguriks. Ühest küljest võimaldab see saada oma finantskohustusest kiiresti lahti, kuid samas tekitada lisakulusid.

Enne otsuse tegemist soovitame vaadata hoolikalt läbi kõik kiirlaenu võtmisega kaasnevad positiivsed ja negatiivsed pooled.

Kiirlaenu taotlemise tingimused:

  • ✔ Oled vähemalt 18-aastane Eestis alaliselt elav isik
  • ✔ Sul on stabiilne sissetulek vähemalt 300 eurot kuus
  • ✔ Korrektne maksekäitumine/ ei esine maksehäireid

Kiirlaen kohe või järgmisel päeval?

Kiirlaenu saab kohe kätte. Üldiselt laenu otsus tehakse 15 minutiga, harvematel juhtudel protsess on veidi pikem ning kestab kuni 2-3 tundi. Igal juhul, peab arvesse võtma laenule seatud tingimusi ja nõudeid.

Arkadialaen võrdle kiirlaen

Võrdle pakkumisi, vali soodsaim kiirlaen ja saa see kohe kätte!

Kes on kiirlaenu pakkujad?

Eesti kiirlaenupakkujatest on moodustunud turule tihe konkurents. Põhimõtteliselt kõik laenuandvad asutused osutavad teenust võrdsetel seadusel põhinevatel tingimustel, kuid mõned nüansid saavad ikka erineda. Enne teenuse vastuvõtmist tutvu hoolikalt erinevate pakkumiste ja nende tingimustega, ainult seejärel tee lõplik otsus.

Meie veebilehel esitatud laenupakkujad on Eestis registreeritud pangad ja finantsteenuseid osutavad asutused. Tegemist on Finantsinspektsiooni tegevusloaga usaldusväärsete ettevõttetega.

Kiirlaenu pakkujate tingimused

Vahest saab taotleda 0% intressimääraga laenu, kuid vaid esimese kohustuse võtmise korral. Kõlab küll väga ahvatleva ettepanekuna, kuid ka sellel on oma negatiivseid külgi. Peab alati silmas pidama nn “veealuseid kivisid” ehk lepingu sõlmimisega seotud erinevaid tasusid (haldustasu, lepingutasu jne).

Kõik kiirlaenud internetist

  • Kui mõni aeg tagasi laenu hankimine oli keeruline ja pikk protsess, tänapäeval on võimalik esitada laenutaotlust kodust lahkumata
  • Laenutaotlejal ei ole enam vajadust võtta otse ühendust pangaga ega hakata ise otsima laenupakkujat. Kõik mis läheb Sul vaja on nutikas vidin ja kiire internetiühendus
  • Saad tuvastada isikut digivahendite abil (ID-kaart, mobiil- ja SmartID)
  • Kõik kiirlaenud on vormistatavad internetis

Kiirlaen maksehäirega

Eelkõige kiirlaenu võib võtta ilma kehtiva maksehäireta isik. See tähendab, et juhul kui inimesel on varem tekkinud raskusi võlakohustuste tagasimaksmisega, siis uut kiirlaenu talle ei kinnitata. Antud juhul, tasub alati mõelda, kas oleks uue summa laenamine mõistlik otsus majanduslikust vaatenurgast? Kui laenu võtmine ei õigusta ennast, tasuks ehk pöörata tähelepanu muudele variantidele, nagu näiteks raha investeerimine või säästmine.

Mis on krediidi kulukuse määr?

Kas Sul on kunagi üles tõusnud küsimus, millest on moodustatud tagasimaksmisele kuuluv kiirlaenu kogusumma? Kui palju tuleb lõplikult tagastada lisakulusid arvestades?

Krediidi kulukuse määr (KKM) on aritmeetiline indikaator, mis hõlmab endas laenu kõiki olulisi näitajaid (intressimäär, lepingutasu, tähtajad jne) ning näitab laenu tegelikku kogukulu aastas.

Krediidi kulukuse määr on riigi poolt reguleeritud, seega ükski rahandusasutus ei saa nõuda sellest suuremat protsenti.

Mis on kiirlaenu refinantseerimine?

Kas oled kunagi sidunud end kiirlaenuga, mis on aga ajaga muutunud liiga raskeks kohustuseks? Sellega soetatud ese on juba nüüdseks katki läinud või vajab vahetust, aga võlakohustus hoiab Sind ikka kõvasti kinni. Mainitud olukordades laenuvõtjale pakutakse kiirlaenu refinantseerimise võimalus. Ühesõnaga vormistatakse uus laenuleping ühe laenuandja juures, mis katab kõik olemasoleva kiirlaenuga seotud kulud. Antud toiming soodustab intressimäära vähendamist ning kiirlaenu tagasimakseperioodi uuendamist. Kiirlaenu refinantseerimise põhimõtteks on tagada laenusaajale sellise olukorra, kus laenuvõla aegumine ei muutuks aktuaalseks teemaks.

Kiirlaenu ennetähtaegne tagasimaksmine

Kas leidsid võimaluse oma võlakohustusest vabanemiseks enne lepingus kindlaks määratud tähtaega? See on tõesti hea uudis! Kuid nüüd tuleb arvestada järgmisega, laenuandja võib nõuda Sinult hüvitise tasumist. Lisainformatsiooni saamise korral soovitame võtta otse ühendust laenupakkuja klienditeenindusega.

Kindlasti enne kiirlaenu lepingu allkirjastamist peab laenutingimused hoolikalt läbi lugema.

Kas kiirlaen on mõeldud ka juriidilisele isikule?

Ei, juriidilisel isikul puudub selline võimalus. Juhul kui ta soovib laenata oma ettevõttele rahavahendit pangalt, siis üheks võimaluseks oleks ärilaenu vormistamine. Kiirlaen jääb alternatiiviks vaid eraisiku väikeste väljaminekute katmiseks.

Korduma kippuvad küsimused:

Millised on vanuse nõuded laenutaotlejale?

Laenu taotlev isik peab olema vähemalt 18-aastane (mõnikord isegi 21-aastane) ning viimase kuutasu sooritamise ajal tema vanus ei tohi olla üle 75 aastat.

Mis on maksimaalne laenusumma?

Kiirlaenu kogusumma võib ulatada kuni 5000 eurot. Laenusumma arvutatakse iga laenuandja puhul eraldi ning summad võivad üksteisest erineda. Saad tutvuda personaalses laenupakkumises välja toodud tingimustega peale laenutaotluse esitamist.

Kuivõrd oluline käendaja olemasolu kiirlaenu võtmisel?

Antud laenutüübi taotlemise korral puuduvad nõuded sellele.

Kuidas on võimalik laenu maksetähtaeg edasi lükata?

Vajadusel laenuvõtja võib kiirlaenu maksepäeva edasi lükata 5, 10 ja isegi 30 päeva võrra. Teenus on kuigi tasuline ning on võimalik vaid mõlema poole nõusolekul.

TÄHELEPANU! Iga finantskohustus on tähtis otsus ning peab olema tõsiselt vastu võetud. Iga järgmine samm peab olema hoolikalt läbimõeldud.