Laen välismaalt

Välismaised Interneti-pangad on siin, et jääda. See on suurepärane uudis inimestele, kes vajavad laenu, sest kui konkurents laenuturul muutub ägedamaks, vähenevad tavaliselt laenukulud.

Meie hiljutisest aruandest selgub, et tagatiseta laene on võimalik saada kiiremini, lihtsamalt ja mõnikord isegi odavamalt võrreldes sellega, kui taotleksite laenu oma pangast. Aastal 2015 asutatud Arkadia Laen võrdleb erinevate pankade ja laenuandjate laene Eestis, Soomes, Rootsis, Norras ja Taanis.

Aruandest selgub, et kodumaiste pankade tagatiseta laenud on tavaliselt pisut odavamad kui välislaenuandjate pakutavad laenud. Kuid need numbrid ei räägi kogu tõde, sest kodumaistel pankadel on erinevad tingimused, mille peate enne laenu taotlemist täitma. Paljud kodumaised pangad pakuvad laene ainult oma klientidele ja tagatiseta laenude intressimäär sõltub teie kliendistaatusest. Välismaised laenuandjad on palju paindlikumad ja laen võib jõuda teie kontole samal päeval, mil laenupakkumise heaks kiidate.

Võrrelge kodu- ja välismaiseid laene siin

Isegi kui kodumaise panga laen võib olla odavam, ärge unustage võrrelda ka välismaiseid laenuandjaid. Kodumaistes pankades võib laenamisprotsess olla palju aeglasem, sest enne kui saate mõelda laenu taotlemisele, peate võib-olla esmalt olema klient. Tavaliselt, kui inimesed taotlevad tagatiseta laene, ei soovi nad laenu heakskiitmist kaua oodata, mistõttu välismaised laenuandjad on suurepärane võimalus kõigile.

Välismaiste laenuandjate selge eelis on nende kiirus ja paindlikkus. Soovitame teil enne laenu taotlemist võrrelda mitmeid erinevaid võimalusi. See on AINUS viis veendumaks, et te ei maksa oma tagatiseta laenu eest liiga palju. Kasutage Arkadia Laenu ja vaadake, kust saate odavaima laenu.

Laenata kodust või välismaalt
Ilma laenude võrdlemiseta ei saa te teada, kas keegi saab teile pakkuda parema laenulepingu. Kasutage Arkadia Laenu tasuta teenust ja võrrelge laenuturu parimaid tagatiseta laene.

Võrrelge kodu- ja välismaiseid laene siin

Laenude võrdlemine on rahaliselt tark valik

Kunagi pole mõistlik võtta vastu esimest ettetulevat laenupakkumist, sest sellest võib kujuneda tõeliselt kallis otsus. Kui võtate endale natuke aega ja võrdlete erinevaid võimalusi, saate säästa tohutult raha. Laenude võrdlemine Arkadia Laenu abil on tasuta, kiire ja lihtne. Arkadia Laenu kaudu saate laenupakkumisi nii tuntud kodumaistelt pankadelt kui ka välismaistelt laenuandjatelt. Laenude võrdlemine on rahaliselt suurepärane otsus, olenemata sellest, kas taotlete uut laenu või kui teil on juba laene. Võimalik, et saate oma praeguse laenu eest parema pakkumise, mis tähendab teile ilmselget rahalist säästu.

Võrrelge Arkadia Laenu abil laene – selleks kulub vaid 2 minutit:

  1. Valige laenusumma, laenuaeg ja igakuine makse
  2. Täitke laenutaotlus
  3. Saate palju pakkumisi erinevatelt laenuandjatelt
  4. Valige endale sobivaim

Intress alates 5,99%

Laenusumma
- +
Tagasimakse periood
- +
Kuumakse
230
*Kuumakse on arvutatud 9,5% laenuintressi juures ja võib erineda sinule tehtavatest pakkumistest.
Pakutavate laenude intressid jäävad vahemikku 4,99% kuni 20%. Krediidi kulukuse määrad jäävad vahemikku 4,99% kuni 38%. Laenu tagasimakse periood võib olla 1-15 aastat.
Näiteks 10 000-eurose laenusumma juures 5 aastaks fikseeritud intressiga 9,5%, lepingutasuga 49 eurot ja haldustasuga 5 eurot kuus, on krediidi kulukuse määr 11,21%, igakuine laenu tagasimakse 210 eurot ning laenu tagasimaksete kogusumma 12 950 eurot.
Arvutus on ligikaudne ja võib erineda sulle pakutavatest tingimustest, mis olenevad sinu esitatud andmetest.
Avalduse põhjal koostab sulle laenupakkumised meie Finantsinspektsiooni tegevusloaga partner.